به جوملا فارسی خوش آمدید!

PDF
چاپ
نامه الکترونیک
نوشته شده توسط Administrator
شنبه ۱۶ آبان ۱۳۸۸ ساعت ۱۶:۴۶

گروه نرم افزاری جوملا - جوملا فارسی

گروه نرم افزاری جوملا از اینکه شما برای راه اندازی سایت خود جوملا فارسی را انتخاب نموده اید از شما بسیار تشکر و قدردانی می کند. شما با موفقیت نصب جوملا را پشت سر گذارده اید و حال می توانید اطلاعات پیشفرضی که در سایت نصب شده را مشاهده نمایید. شما می توانید تمام اطلاعات پیش فرض را حذف کنید و به جای آن ها مطالب دلخواه خود را قرار دهید. اما توصیه می كنیم قبل از حذف اطلاعات پیش فرض یك بار آنها را مرور نمایید تا با برخی از امکانات جوملا آشنا شوید.

جوملا یکی از قویترین و برترین سیستم های مدیریت محتوای کدباز بوده که در سراسر دنیا برای وب سایت های ساده تا پیشرفته مورد استفاده قرار می گیرد.

تاریخچه کوتاهی از جوملا :

در سال 2001 یک شرکت استرالیایی با نام Miro (http://www.miro.com.au) یک سیستم مدیریت محتوا با نام Mambo را منتشر کرد که تا سال 2005 جزو بهترین سیستم های کدباز بود. در17 سپتامبر ماه 2005 پشتیبانی از Mambo به طور کامل قطع شد و جوملا نسخه 1 منتشر شد. در ماه اکتبر همان سال جوملا برنده دو جایزه از جشنواره Linuxworld در شهر لندن شد. در سال 2006 جوملا به عنوان یکی از 50 پروژه مهم در دنیای کد باز لقب گرفت و این یک افتخار بسیار بزرگ برای این سیستم بود.در سال 2007 جوملا به عنوان برترین سیستم مدیریت محتوا انتخاب شد.

 

امکانات جوملا :
جوملا هر آنچه یک وبمستر نیاز دارد تا بتواند یک وب سایت با تمامی استاندارد های بین المللی را راه اندازی نماید به او می دهد. ازشاخص ترین امکانات مختلف آن می توان به سیستم فوق العاده قدرتمند و بینظیر ارسال و ویرایش مقاله، سیستم نظر سنجی، سیستم مدیریت تبلیغات، سیستم عضو گیری، مدیریت قدرتمند منو و بسیاری از دیگر امکانات که قابلیت اضافه شدن به این سیستم را دارند را نام برد.
ویژگی منحصر به فرد دیگر جوملا قابلیت ویرایش و شخصی سازی آن است که شما را قادر می کند جوملای خود را متناسب با نیاز های خود ویرایش کنید .

گروه نرم افزاری جوملا افتخار دارد به عنوان اولین منتشر کننده نسخه فارسی جوملا 1.5 گامی هرچند کوچک برای بهتر شدن وب سایت های فارسی زبان بردارد.

آخرین به روز رسانی ( شنبه ۱۶ آبان ۱۳۸۸ ساعت ۱۷:۴۱ )